Jestyayin TV Şifre Yenileme, Şifremi unuttum, connect bein sport

  • 2 min read
  • Şub 05, 2021
Jestyayin TV Şifre Yenileme

Site popülerliğini her geçen gün daha da artırıyor. Böylece yeni üyeler kazanıyor. Siz de Jestyayin TV giriş işlemleri ile birlikte sitenin sağ üst köşesindeki üye ol butonuna tıklayarak sitenin bir partneri olabilir ve 400 TL hoş geldin bonusu ile başlayan avantajların tamamına ulaşabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız tüm detaylarla birlikte yapmanız gereken işlemler adım adım aşağıda anlatılmaktadır.

Jestyayin TV Şifre Yenileme İşlemleri Nasıl Yapılır?


Jestyayin TV şifre yenileme işlemleri için giriş paneline tıklamanız gerekiyor. Normal şartlarda panele tıkladığınızda karşınıza açılmış olan küçük pencereye kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak sitenin hizmetlerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Fakat siz şifrenizi unuttuğunuzdan dolayı açılmış olan panelin en altında solda bulunan şifrenizi mi unuttunuz sekmesine tıklamalısınız.

Bu sekmeye tıkladığınızda karşınıza yine küçük bir pencere açılıyor. Burada şifremi sıfırla başlığı altında sizden eposta adresiniz istenmektedir. Ancak verecek olduğunuz e-posta adresi mutlaka sistemde iletişim bilgileri kısmında vermiş olduğunuz bilgilerle örtüşmelidir. Daha sonrasında ise en alttaki sıfırla sekmesine tıklıyorsunuz. Böylece eposta adresinize gönderilmiş olan şifre yenileme linki ile birlikte yeni bir şifre üretebilirsiniz.

Jestyayin TV Kullanıcı Girişi Yapamıyorum Neden?


Jestyayin TV kullanıcı girişi yapmak oldukça basit. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz uygulamalarla birlikte şifreniz yenilediğinizde artık giriş paneli üstünde kolaylıkla giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat siz doğru kullanıcı adı ve doğru şifreyi yazmış olmanıza rağmen sisteme erişim sağlayamıyorsanız burada bir problem var demektir.

Bu gibi durumlarda ise öncelikli olarak internet bağlantınızı kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Daha sonrasında kullanıcı adınızı ve şifrenizi bir kere daha dikkatli bir şekilde yazmanızı öneriyoruz.

Eğer tüm detaylara rağmen hala giriş yapamıyorsanız Jestyayin TV canlı destek birimi üyelik departmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Departman üstünden size hizmet verilecek ve kısa zaman içerisinde tekrar siteye erişim sağlamanız için gerekli olan desteği alabileceksiniz.

Jestyayin TV Mobil Uygulama İle Şifre Yenileme Nasıl Yapılır?


Yukarıda bahsetmiş olduğumuz tüm detayları web sitesinde kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda Betconstruct altyapısıyla oluşturulmuş olan Jestyayin TV mobil uygulama veya Jestyayin TV android uygulama üstünde de şifrelerinizi yenileyebiliyorsunuz.

Bunun için yine giriş panelinize tıklamalı, eposta adresinizi gerekli olan pencereye yazmalısınız. Böylece maksimum 1 dakika içerisinde e-postanıza gelen aktivasyon linki üstünden yeni bir şifre üretebilir, böylece güven içerisinde üyesi olduğunuz sitenin tüm hizmetlerine ulaşabilirsiniz.